Wynajem sprzętu budowlanego

wynajem sprzętu budowlanego

Oferujemy wynajem specjalistycznego sprzętu budowlanego. Posiadane urządzenia renomowanej marki Caterpillar.

Wśród nich są m.in.:

 • koparko-ładowarki,
 • minikoparki,
 • koparki kołowe,
 • koparki gąsienicowe.

Oferta:

Wynajem sprzętu budowlanego marki Caterpillar

P.H.U. Koliber od 2009 roku świadczy usługę wynajmu specjalistycznego sprzętu budowlanego, która cieszy się dużym zainteresowaniem w regionie Górnego Śląska i Zagłębia. Proponujemy naszym klientom wynajem maszyn renomowanej marki Caterpillar, które charakteryzuje wysoka niezawodność, znakomite parametry robocze, a tym samym nieprzeciętna wydajność. Jeśli potrzebujesz maszyny budowlanej do realizacji dowolnego zadania, to już teraz zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Wynajmij maszynę budowlaną od ręki

Firma Koliber oferuje wynajmem sprzętu budowlanego marki Caterpillar w takich miejscowościach jak Dąbrowa Górnicza, Będzin, Jaworzno, Katowice, Mysłowice, Sosnowiec i Czeladź.

Zapewniamy transport wynajętej maszyny pod wskazany adres, a także jej pełną gotowość do pracy oraz przeszkolenie z jej obsługi.

Co ważne, dysponujemy sporym parkiem maszyn przeznaczonych do wynajmu, dzięki czemu możemy zagwarantować ich dostępność niemal od ręki. Jeśli więc potrzebujesz maszyny budowlanej „na już”, ponieważ np. Twoja firmowa koparka właśnie uległa awarii, a nie możesz sobie pozwolić na przestój, to skontaktuj się z nami – pomożemy!

Jakie maszyny wynajmiesz w P.H.U. Koliber?

Firma Koliber oferuje wynajem maszyn marki Caterpillar, czyli jednego z najbardziej cenionych producentów sprzętu budowlanego do naprawdę ciężkich zadań. Maszyny Caterpillar wyróżniają się przede wszystkim bardzo wysoką niezawodnością, a z uwagi na ich popularność zna je wielu operatorów, co także jest zaletą w przypadku chęci skorzystania z usługi wynajmu.

Oferujemy:

 • Koparko-ładowarki– są to wszechstronne maszyny, które łączą w sobie funkcje koparki i ładowarki. Doskonale sprawdzają się w pracach ziemnych, na przykład do wykonywania wykopów czy załadunku materiałów sypkich, a także do niwelacji terenu.
 • Minikoparki – bardzo popularne maszyny o uniwersalnym zastosowaniu, które świetnie sprawdzają się na ograniczonej przestrzeni oraz wszędzie tam, gdzie z różnych przyczyn nie można użyć standardowej maszyny. Minikoparki są łatwe w manewrowaniu i doskonale nadają się do prac ziemnych, wykonywania przyłączy, wyrównywania niewielkiego terenu etc.
 • Koparki kołowe– są to maszyny o dużej mobilności, idealne do prac, które wymagają częstego przemieszczania się po placu budowy, mogące pracować na terenie o dużej nierówności, również grząskim.
 • Koparki gąsienicowe– niezastąpione w pracach ziemnych w trudnym terenie, na przykład błotnistym czy gliniastym. Wykorzystywane do robót budowlanych, wykonywania przyłączy, wykopów pod zbiorniki etc.

Zalety wynajmu sprzętu budowlanego

Wynajem sprzętu budowlanego ma wiele zalet, dzięki którym staje się atrakcyjnym rozwiązaniem zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. Najważniejsze z nich to:

 • Elastyczne warunki wynajmu– w firmie Koliber możesz wynająć maszynę na tak długo, jak potrzebujesz.
 • Oszczędność– koszty wynajmu maszyny są znacznie niższe w porównaniu z zakupem na własność, zwłaszcza w sytuacji, gdy potrzebujesz ciężkiego sprzętu tylko okazjonalnie.
 • Brak kosztów utrzymania– to my ponosimy koszty serwisowania, konserwacji i naprawy naszych maszyn.
 • Brak problemów z przechowywaniem maszyny- po zakończeniu prac po prostu zwracasz maszynę, nie martwiąc się jej przechowywaniem, zabezpieczeniem przed kradzieżą etc.

Jak wynająć sprzęt budowlany w P.H.U. Koliber?

To bardzo proste. Zacznij od skontaktowania się z nami i zapytaj o dostępność potrzebnej maszyny. Następnie zostanie ona dla Ciebie zarezerwowana, a po zawarciu umowy uzgodnimy szczegóły jej odbioru.

Wybierając ofertę P.H.U. Koliber masz gwarancję, że maszyna będzie w 100% gotowa do pracy i wolna od wad.

Oferujemy elastyczne warunki wynajmu, konkurencyjne ceny oraz fachowe doradztwo m.in. w zakresie wyboru odpowiedniej maszyny i jej obsługi.

Już teraz skontaktuj się z nami i skorzystaj z usługi wynajmu sprzętu budowlanego w Dąbrowie Górniczej, Będzinie, Jaworznie, Katowicach, Mysłowicach, Sosnowcu, Czeladzi i wielu innych miejscowościach w regionie.